Zápas ŽL s Jabloncem

Další zápas s velmi těžkým soupeřem a bohužel prohra, která byla, nejenom z mého úhlu pohledu, výsledkem (2:12) zbytečně krutá. První třetina byla z naší strany velmi dobrá, přestože jsme nastoupili do zápasu bez 2 hráčů základní sestavy, tak jsme dokonce vedli a drželi s Jabloncem krok a po 1. třetině byl stav 1:1. Opět se nám nepodařilo některé šance proměnit, možná, kdybychom je proměnili, tak byl nejenom výsledek zápasu jiný. Kluci makali a běhali, bojovali. Pak ale přišel ve 2. třetině kolaps, dostali jsme 3 laciné góly a místo oho, abychom se pokusili zápas ještě zvrátit, tak jsme přestali běhat a na některých z kluků byla znát i ztráta bojovnosti. Ve 3. třetině jsme se opět zvedli, ale už nám docházely síly, objektivně je třeba říci, že hrát s tak kvalitním soupeřem s naším úzkým kádrem je pro kluky vysilující a nestačím jim pak síly na celý zápas v tempu, který soupeř, jako je Jablonec, nasadí. Nic se neděje, musíme se zvednout, pracovat na sobě a dát vědět všem soupeřům, že fotbal hrát umíme a že rozhodně nejsme mužstvo, které musí mít na svém kontě po 3 zápasech 34 obdržených branek. Snad jen rada pro kluky, kteří musí i sami vidět, že by se měli zlepšit v rychlosti, fyzické zdatnosti- zvažte individuální přípravu nad rámec tréninků, abyste se co nejrychleji dostali na lepší úroveń. Vím o některých klukách (např. Jura, Kuba, Standa, Máťa), že indivudální přípravu mají a je to dle mého soudu na nich vidět.