Aktuální sezóna 2014/2015

Upozornění

Pro ty, kteří byli v neděli na Dukle a pili tam vodu z vodovodu — prosím, věnujte pozornost následujícímu odkazu: praha.idnes.cz/voda-v-praze-dejvicich-neni-pitna-d4t-/praha-zpravy.aspx

Turnaj Zbuzany - odpoledne

23-11-2014 Nominace - Putanko, Pácha,Valenta, Kupka, Fuchs, Sladovník, Ramadani, Zelenka, Ogboi, Pešek, Štegl.

Zrušený trénink

17-11-2014 Z důvodu st. svátku není v po 17.11.2014 trénik.

Elite Meteor - Admira

15-11-2014 Sraz - 10:45 Místo - Bedřichovská, Praha 8!!!!!!!! Nutné - oboje kopačky!!!!!!!! Nominace - Putanko , Pácha, Valenta, Kupka, Fuchs, Sladovník,Krtil,Pšeničný,Němec,Čvančar,Dedek,Vobecký Jan a Karel,Ramadani,Štegl,Ogboi,Zelenka, Pešek,Mackovčák,Merkulov,Haranta,Švarc,Richtr.

Příspěvky

15-11-2014 Na sobotním Elite, budeme vybírat 400,- do pokladny týmu za listopad. Všem předem děkuji:)

Elite Admira - Bohemians 11:30

08-11-2014 8.11., 11:30, Admira - Bohemians (2006) 15:9 A: Tomáš - Fanda, Pšenda, Dino, Adam, OndraČ, JirkaŠ, Matyáš 5:4 (0:0, 1:1, 1:2, 3:1) B: Radek - Páchyč, Krťa, Rosa, Sláďa, Máťa, Jiřík, Aleš 10:5 (0:1, 6:2, 3:1, 1:1) G (A): Dino 2, Adam, JirkaŠ, Fany G (B): Rosa 6, Máťa 2, Sláďa, vl.

Elite Slavia - Admira 17:00

01-11-2014 1.11., 17:00, Slavia - Admira 13:13 A: Tomáš - Fany, Páchyč, Rosa, Máťa, Sláďa, Jiřík, Honza V., OndraČ/Krťa 8:7 (1:1, 2:1, 1:3, 4:2) B: Krťa/OndraČ/Kája - Keny, JirkaŠ, Dino, Vojta, Adam, Míša 5:6 (3:3, 2:1, 0:1, 0:1) G(A): Rosa 3, Sláďa 2, Páchyč, Máťa, vl. G(B): Vojta 3, Keny, Adam

Elite Admira - Dukla 14:30

25-10-2014 25. 10., 14:30, Admira - Dukla 9:25 A: Rosa - Páchyč, Ondra Čvančar, Dino, Jiřík, Sláďa, Péťa 9:9 (0:2, 4:2, 3:4, 2:1); v brance: Rosa 2Q, OndraČ 1Q, Sláďa 1Q B: Tomáš - Keny, JirkaŠ, Honza Dedek, Adam, Filip, Aleš 0:16 (0:1, 0:3, 0:7, 0:5) G (A): OndraČ 4, Sláďa 2, Dino, Jiřík, Páchyč

Elite Viktorka - Admira 10:00

18-10-2014 18.10., 10.00, Viktorka Žižkov - Admira 11:13 A: Radek - Páchyč, Fany, Rosa, Sláďa, Máťa, Míša, Matyáš, Honza Dedek 6:3 (4:1, 2:2) B: Tomáš - Keny, JirkaŠ, Dino, Vojta, Adam, Krťa, Aleš, Ondra Čvančar 7:8 (5:5, 2:3) G (A): Máťa 3, Rosa 2, Radek G (B): Vojta 2, Krťa 2, Dino, Adam, Ondra Č.

Elite Admira - Sparta 14:00

12-10-2014 12. 10., Admira - Sparta (06) 20:9 A: Radek - Páchyč, Fanda, Rosa, Sláďa, Máťa, Krťa, Jiřík 10:3 (2:2, 8:1) B: Tomáš - JirkaŠ, Keny, Dino, Vojta, Adam, Péťa, Honza a Kája 10:6 (6:2, 4:4) G (A): Máťa 4, Sláďa 3, Rosa 2, Fany G (B): Dino 3, Vojta 2, Adam 2, JirkaŠ 2, Honza

Elite Háje - Admira 14:30

04-10-2014 4.10., Háje-SOS (+SK Hostivař) - Admira 6:18   A: Radek - Páchyč, Fanda, Rosa, Sláďa, Máťa, Matyáš, Krťa 7:2 (3:1, 4:1)   B: Tomáš - JirkaŠ, Keny, Dino, Vojta, Adam, Míša, Ivan 11:4 (4:0, 7:4)   G (A): Rosa 3, Krťa 2, Páchyč, Sláďa   G (B): Vojta 4, Adam 3, Dino 2, Keny, Míša

Elite Admira - Motorlet 14:30

28-09-2014 28. 9., 14.30, Admira - Motorlet 23:15 A: Tomáš - Péťa, Fany, Dino, Vojta, Adam, Kája, JirkaŠ (12:10 - 4:1, 4:4, 2:2, 2:3 ) B: Radek - Páchyč, Jiřík, Rosa, Sláďa, Máťa, Honza, Aleš (11:5 - 2:3, 4:0, 2:1, 3:1) G (A) :Adam 5, Vojta 4, Dino 3 G (B): Máťa 4, Sláďa 4, Rosa, Jiřík, Páchyč A: Tomáš - Péťa, Fany, Dino, ...

stránka: 1 2

Kalendář akcí
next Září - 2021 prev
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
MM | 27.06.2021 21:55:47
Maminka Třeboň
Hledam krasnou maminku z turnaje deti U8 v Treboni

2. místo Kutná Hora

 

Ondřej Čvančar

Ondřej Čvančar Nejlepší hráč turnaje Hyunday Cup 18.6.2016

Filip Krtil

 
Nejlepší střelec turnaje (Ovčín, 24.1.2016)

Radek Šmíd

     
     NEJLEPŠÍ BRANKAŘ
     turnaj Xaverov 29/8/2015

Nejlepší brankář Turnaj Ďáblice 2004

 
Radek Šmíd
NEJLEPŠÍ BRANKAŘ TURNAJE

Tomáš Putanko

8/2/2015 Turnaj Ovčín
Tomáš Putanko / Nejlepší brankař dopolední turnaj /
vyhledávání:
tým 2017/2018 > Aktuální sezóna 2014/2015