mistrovský zápas s FK Ústím n. Labem

Dnes jsme nesehráli šťastný zápas. Sice musíme uznat kvalitu týmu z Ústí n. Labem, věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání, ale přesto je třeba říci, že soupeře jako je Ústí musíme porážet. Soupeř se sice ujal záhy vedení, ale kluky to to nerozhodilo a brzo jsme vedli 3: 1 a pak 4.2. vypadalo to na dobře rozjeté utkání, navíc když kluci se dostávali do šancí, které však měli proměnit, jak moc nás to bude mrzet se ukázalo ve druhé třetině, kdy jsme po našich hrubých chybách najednou prohrávali 6:4.  Sice se nám podařilo srovant na 6:6, ale na začátku 3. třetiny jsme opět dostali jednoduchý gol a už jsme, i přes velký tlak v závěru zápasu a díky smůle nestihli vyrovnat.  Hráli jsme v pozměněné sestavě, chyběli nám nemocní kluci (Máťa, Dáda, Kenny), někteří kluci hráli na postech, které normálně nehrají, zejména v obraně však bylo velmi znát, jak moc platným hráčem je pro nás Kenny, ten na hřišti chyběl opravdu moc. Ale nemůžeme klukům upřít bojovnost, za tu musím všechny hráče pochválit. Kluci mi pak v šatně říkali, že máme na každého soupeře, musíme hrát lépe, líbí se mi, že sami vědí, že to dnes nebylo ono. Ano, měli pravdu, ale nic se neděje, jedeme dále, máme před sebou další utkání a další body. Trenér Ernest