Utkání ŽL s Duklou

Už týden před utkáním kluci řešili, že nás čeká těžký zápas, říkal jsem jim, že jsou stejně dobří jako ostatní mužstva a vím, že mám pravdu. Výsledek byl jiný než minulé utkání s Duklou, troufám si říci, že jsme měli i na lepší. První třetinu jsme vyhráli 1:0, pak vedli 2:0, po druhé třetině jsme prohrávali 2:3. Konečný výsledek 4:7 mohl být lepší, ale také horší. Ve třetí třetině jsme po vystřídání hráčů Dukly měli i více ze hry, ale pak se po návratu prvotní sestavy Dukly přeci jen pro jevila fyzická únava našich hráčů a na výsledku to pak bylo znát. Proč jsme měli na lepší výsledek? Spravedlivě je třeba říci, že Dukla měla více ze hry, více šancí, ale my jsme měli v brance úžasného Tomáše, chycená penalty, až zázračné zákroky, kdybychom právě využili i našich šancí a s takovým brankářem v brance jsme mohli, byť možná ne úplně spravedlivě, vyhrát. Je třeba pochváli všechny kluky, zejména kluky ze základní 7 i střídající hráče, Ali si dal po nádherné nahrávce Standy svůj první ligový gol, Nazim ukázal jak mají hrát střídající hráči, využil každé minuty, které byl na hřišti a i nahrával na gol. Kluci děkuji a těším se na další zápas. Trenér Ernestem.