Zápas ŽL s Varndorfem-zbytečná prohra

K sobotnímu utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě, aby si od začátku zahráli i kluci, kteří standardně nenastupují od začátku utkání. Bohužel se pro nás zápas nezačal vyvíjet dobře, po hrubých chybách v obraně se soupeř vždy po našem vyrovnání dostal do vedení, až do stavu 4:4, kdy jsme se vstřeleným golem ve druhé třetině dostali do vedení. Bohužel se opět opakovaly hrubé chyby a soupeř získal vedení 6:5 na konci 2. třetiny. Kluci obě třetiny nehráli to, na co jsme od nich zvyklí,  v zásadě nás porazili 2 vysocí hráči, kteří byli velmi dobří na míči a stříleli nám branky. I přesto, že jejich nasazením k nám přijelo jiné mužstvo (normálně hrají s U-13, ale věkem patří k nám) s jiným výkonem, než na podzim, tak je prohra rozhodně zklamáním. Výkonem byli v zásadě všichni naši hráči pod svými možnostmi, někdy byla až zarážející neochota se vracet, která se pak projevila přečíslením před naší brankou a z toho se rekrutujícími góly. Poslední třetina byla už hra na jednu bránu. Bohužel se opět projevila naše velká slabina a to je proměňování i těch nejvyloženějších šancí. A i štěstí, asi trochu otrávené kvalitou naší hry. se od nás odvrátilo. Zápas pro nás všechny musí být velké poučení, a byť nejsme jako tým zrovna v top formě, tak musíme zvednout hlavy a začít od začátku a zásadně změnit přístup jak k zápasu, tak k přípravě před zápasem, včetně chování a soustředění se na zápas. Trenéři + JŠ