Zápas ŽL se Slavojem Vxšehrad

Opět zbytečná prohra. Jak začít? Zbytečně ztracené body.Utkání jsme začali velmi dobře, velmi aktivní hrou, kombinací, hrou po celém hřišti, nádherné akce, které vedly ke 3 golům, navíc Slavoj hrál také velmi hezky, v 1. třetině to byl výborný fotbal a ve výsledku jsme zaslouženě vedli 3:1. Ve druhé třetině jsme se nechali zbytečně přehrávat, soupeř začal hrát jednoduše, začal nakopávat dlouhé  balony na jediného hráče číslo 13, který nám dělal průvan v obraně a výslekdem byl nerozhodný stav 3:3 po 2. třetině. Ve 3. třetině jsme dostali zbytečné 2 goly, které nás společně s některými poměrně hrubými chybami na straně rozhodčího rozhodily, kluci začali být splašení, nervozní, přestali se soustředit na hru a více se rozčilovat, dokonce 2 (M,Č)hráči museli odejít ze hřiště a výsledkem je prohra 4:5. To se nám nesmí již stávat, každý sport je sice o emocích, ale takto je projevovat je špatné, nemůže to vést k lepší hře, i pro  nás trenéry je to poučení, příště musíme hráče dříve stáhnout a zklidnit je.  Liga nekončí, stále je o co hrát a tak věřím, že v příštím zápase to zase bude lepší a my se vrátíme ke hře a výkonu, který jsme předvedli v Sokolově. Trenér Ernst