Zápas ŽL s Ústím n. Labem

Ve středu jsme odehráli další zápas žákovské ligy, tentokráte v Ústí n. Labem. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, soupeře známe a víme, že kluci z Ústí jsou moc šikovní a hned od začátku zápasu nám to začali potvrzovat. Začali nám dávat najevo, kdo je domácí, velmi hezky kombinovali, hráli až v neuvěřitelném tempu a 1. třetinu zcela zaslouženě vyhráli 3:0. Bohužel je třeba říci, že jsme jim to naší nedůslednou hrou, bez pohybu, bez bojovnosti umožnili a poctivě řečeno v této fázi zápasu jsme byli na kolenou, Netrpělivě jsme s trenéry čekali na konec třetiny a o přestávce jsme klukům pěkně od plic důrazně připomněli, jak se má hrát fotbal, že takto nehrají ani staré gardy. A pak se začali dít věci, kluci začali běhat, kombinovat, hrát agresivně (je třeba říci, že někdy zbytečně za hranou faulu), postupem času jsme začali ovládat celé hřiště a hlavně začali dávat branky. První gól dal Čváňa, stejně jako další 4, po jednom přidali  Standa a Máťa. Chci také vyzdvihnout brankáře, Radek po dlouhém zranění chytal jistě, jakoby ani nechyběl, Putas opět chycená penalta ve velmi důležitou chvíli, kdy se zápas lámal v náš prospěch, kluci mají jako celý tým uznání, že se nepoložili a zápas nevzdali. Bohužel někteří podlehli atmosféře utkání a neudrželi nervy, zejména Čváňa a Kenny, to už se příště nesmí opakovat a byly to zbytečné kaňky na výkonu týmu.  Výhra  7:3 je však určitě zasloužená a kluci děkuji. Trenér Ernest